צפרדע crunches
Crunches הם אחד הצורות הפופולריות ביותר של תרגיל בטן. הם לא דורשים חברות כושר או אפילו כל ציוד מיוחד, אבל הם באמת יכולים לקבל את העבודה. הם יכולים לעזור לשפר את היתרה שלך ואת היציבות, לאתר שרירים מסוימים באזור הבטן שלך, לעזור עם היציבה שלך, ועוד הרבה יותר!
יש כל כך הרבה וריאציות של crunches להתמקד ולהשפיע על חלקים שונים של הליבה שלך, והיום אנחנו הולכים להיות מסתכלים במיוחד ב crunches צפרדע.
למרות השם המטופש שלה, צפרדע crunches יכול באמת לארוז אגרוף! בואו נסתכל איך לעשות אותם!
איך לעשות צפרדע crunches
שוכב על הגב, להביא את הידיים שלך בצד נגוע בראש שלך ואת כפות הרגליים נוגעות. ייתכן שיהיה עליך לשמור על הברכיים שלך מעט הרים את הקרקע, מצביע על כיוונים מנוגדים.
הרגליים והרגליים שלך חייבות לעשות צורת יהלום. אתה יכול לשמור על הרגליים על הקרקע או שיטה אחרת היא להביא אותם מעט מעל הקרקע.
בעת הרמת את הגוף העליון ואת הראש, crunch הגוף העליון והתחתון שלך יחד. הקפד לא להרים את הראש עם הידיים.
גב תחתון, אבל לא לגמרי על הרצפה, לחזור על התנועה.

היתרונות של צפרדע crunches
בדיוק כמו עם צורות אחרות של crunches, הם נהדרים לחיזוק הליבה שלך לשפר את היתרה שלך ואת היציבות, אשר יאפשר לך לעשות הרבה יותר אתלטי. עם צפרדע crunches, במיוחד, הם מבודדים קבוצות שרירים מסוימות תוך השגת הטבות הנ”ל.
שרירים המשמשים צפרדע crunches
עם התרגיל הזה, אתה ממקד את שרירי הבטן הפנימיים שלך בזמן שאתה להיות סטטי מרחף מעל הקרקע. אתה גם עובד שרירי הבטן החיצוניים שלך עם תנועה crunching! לדבר על win-win!
וריאציות
ישנם מספר וריאציות שאתה יכול לשלב לשנות ולעשות את המטאנץ ‘לפגוש אותך איפה אתה ב. אם האימון הוא אינטנסיבי מדי, אתה יכול לשמור על הרגליים על הקרקע. המשך לשמור על כפות הרגליים שלך יחד (עם הברכיים שלך מול כיוונים מנוגדים), אבל על ידי שמירה על הרגליים על הקרקע, זה ייקח קצת חום את הבטן שלך ואת השרירים של מכופף היפ.

התקדמות
כדי להפוך את צפרדע crunches הרבה יותר אינטנסיבי, אתה יכול לעשות שני דברים ….
להגדיל את המהירות שלך
ברגע שאתה מקבל את העניין של הטופס הנכון, אתה יכול להתקדם את התרגיל על ידי הגדלת המהירות שלך. זה יקבל את קצב הלב שלך שאיבה ולהגדיל את הכוויה שלך. רק להיות בטוח שאתה שומר על הטופס שלך או לא תראה את התוצאות הרצויות!
להקטין את המהירות שלך
זה יכול להיות מוזר כי הדרכים התקדמות צפרדע crunches הם ניגודים מוחלט, אבל זה נכון! שניהם לחיזוק ולהפחית את המהירות שלך יכול להשפיע עליך בדרכים שונות. הכל תלוי מה אתה רוצה לצאת מזה.
תוך גברת המהירות שלך תעשה את התרגיל הזה הרבה יותר אירובי ממוקד, הפחתת פעילות גופנית זה תשלב הרבה יותר איזומטרי מחזיקה אשר יגרום לליבה הפנימית שלך לשרוף יותר!
סיכום
כפיפות צפרדע הם תרגיל נהדר להתמקד בחיזוק הליבה. כפיפות צפרדע הן רק וריאציה אחת של המון סוגים שונים של כפיפות בטן. הם דומים שמם כמו הרגליים הם הביאו יחד נראות כמו רגלי צפרדעים.
כפיפות בטן ידוע חיזוק הליבה שלך, כמו גם שיפור האיזון והיציבות שלך. כפיפות צפרדע למקד הן הבטן הפנימית, כמו גם את שרירי בטן החיצוניים.
וריאציות מחנק צפרדע יכולות לכלול שמירה על הרגליים יחד על הרצפה או על ידי העלאה אותם מעט. וריאציה אחרת עלול להיות לכת הידיים לכיוון הרגליים במקום לשמור אותם באוזניים או הראש.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *