מאת סוזן ד. פרידפל, מוניקה ה. קטרפל וקרול ר. אשלי. של ג’קסון לואיס

זה יאכוף באופן מלא את הכותרת IX לתיקוני החינוך משנת 1972 לאסור אפליה על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית בתוכניות חינוך ופעילויות המקבלות ממנה עזרה פיננסית פדרלית, ג’רזי מועדון ספורט אינטרנסיונל המחלקה לחינוך האמריקאית הבהירה בהודעת פרשנות.

זה יכלול טענות על יחידים:

להיות מטרידים;

ממושמע באופן מפלה;

לא נכלל, הכחיש גישה שווה לאליה או כפופים לסטריאוטיפים מיןיים בהזדמנויות אקדמיות או חוץ -לימודיות ותוכניות חינוך אחרות או פעילויות;

נשלל מהיתרונות של הזדמנויות אקדמיות או חוץ -לימודיות ותוכנית חינוך או פעילויות אחרות; אוֹ

אחרת מטפלים בהם אחרת בגלל נטייתם המינית או הזהות המגדרית ג’רזי לסטר סיטי שלהם

משרד המחלקה לזכויות אזרח (OCR) יבדוק בזהירות את ההאשמות מכל אדם שמגיש תלונה, כולל סטודנטים שמזדהים כגברים, נשים או לא בינאריים; טרנסג’נדר או סיסגנדר; אינטרסקס; לסבית, הומואים, ביסקסואלים, קוויריים, הטרוסקסואליים או בדרכים אחרות.

בהתבסס על פסק הדין של בית המשפט העליון בארה”ב 2020 בבוסטוק נ ‘קלייטון, ג’ורג’יה, 140 ס. סי. 1731 (2020), המחלקה סיכמה את הכותרת IX אוסרת אפליה על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית. בבוסטוק קבע בית המשפט כי תואר VII של חוק זכויות האזרח מגן על אנשים מפני אפליה על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית. המחלקה ציינה כי כותרת VII וכותרת IX משתמשים בשפה דומה כדי לתאר אפליה המבוססת על מין, אנשים מאובטחים נגד אפליה ואינם מורכבים מחריג לאפליה של מין הקשורה לנטייה המינית של האדם או לזהות המגדרית של האדם.

על פי המחלקה, OCR הכירה זה מכבר כי כותרת IX מגנה על כל התלמידים (כולל סטודנטים שהם לסביות, הומואים, ביסקסואלים וטרנסג’נדרים) מפני הטרדה וצורות אחרות של אפליה מין, כולל איסור הטרדה וצורות אחרות של אפליה כלפי כל התלמידים עבור כל התלמידים עבור לא תואם לתפיסות סטריאוטיפיות של גבריות ונשיות.

המחלקה גם הכירה בכך ש- OCR, לעיתים, הצהירה כי האיסור של כותרת IX על אפליה מין אינו כולל אפליה על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית. המחלקה פרסמה את ההודעה כדי להבהיר את הכיסוי של כותרת IX על אפליה על בסיס נטייה מינית וזהות מגדרית בגלל בוסטוק.

המחלקה הדגישה כי ההודעה שלה היא חלק מהמחויבות של ממשל ביידן-האריס לפיתוח זכויות קהילת LGBTQ+. ראו את “הקנייה המבצעת של הנשיא ג’ו ביידן על הבטחת סביבה חינוכית בחינם מאפליה על בסיס מין, כולל נטייה מינית או זהות מגדרית” ו”קניית המנהלים שלו על עצירה ומאבק באפליה על בסיס זהות מגדרית או נטייה מינית. ” OCR גם הדגיש את ערך ההגנות עבור קהילת LGBTQ+ בהכרזתה על הדיונים הציבוריים ביוני 2021 על כותרת IX. ההודעה מסמנת משמרת המשך של ממשל ביידן הרחק מעמדת הממשל הקודמת כי סקס תחת כותרת IX מוגדר על ידי המין הביולוגי של האדם.

על מוסדות חינוך לבחון את המדיניות והנהלים שלהם ולבצע שינויים נאותים לאופן הכשרה של כוח אדם בקנייה כדי לוודא כי עמידה בהודעה. אנא צור קשר עם עורך דין של ג’קסון ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל לואיס עם כל שאלה לגבי ההודעה או המחלקה.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *