שלום! זה היום האחרון של מחנה הריצה! זה לא באמת היום הראשון של האימונים למרתון לה, עם זאת זה היום הראשון שאני עוקב אחר האימונים שלי כמו גם לאכול. אני מנסה להיות הרבה יותר טוב עם רישום כל דבר כדי להשתפר. יש לי הרבה יעדים ענקיים כמו גם מירוצים ענקיים שעולים !!

ראשית, בואו נדבר על אוכל. אני משתוקק לשבבים נהדרים כמו גם בגואק אז תפסתי כמה מהסוחר ג’רזי נבחרת גרמניה בכדורגל ג’ו … זה לא עשה את העבודה. אני באמת דרישה להכין את זה בעצמי. WOMP WOMP.
הסרטונים האחרונים שלי

למידה מריצה לקויה
ריצות גרועות מתרחשות – הנה בדיוק איך עברתי על פני זה כמו גם גיליתי מהריצה הבאה שלי. טיפ כדי לסייע לך בסופו של דבר להיות רץ טוב בהרבה בכך שאתה צופה ניטרלי של האימונים שלך.

עוד סירטונים

0 שניות של 3 דקות, 48 שניות

הבא בתור
יום אימוני מרתון 5
04:34

לחיות
00:00
08:21
03:48

בחדשות נעלי ריצה … אני פוגע בספורט של Road Runner עבור כמה ג’רזי וולפסבורג ג’לים לטווח הארוך שלי, כמו גם יש מכירת פינוי עצומה ברגע זה.

בחדשות חתוליות …

וגאס ישן. אלה לא חדשות, זה כל מה שהוא עושה – עם זאת זה עושה את זה טוב. לך וגאס !!

עכשיו … רץ !!

אתמול היה היום המדהים ביותר אי פעם בתולדות העולם (אני צריך לבדוק שוב את זה, עם זאת אין לי זמן לחקור את המחקר כרגע).

טקסים מראש … שירה, ניצוץ, חסימת שמש … הרגילה

לרוץ – 20 מיילים. שמרתי על קצב ג’רזי בוקה ג’וניורס נהדר, אולם כמה מהמיילים היו די מחוספסים. כמו גם אחרי שהרגשתי הרוס. אני דורש להתמקד במתיחות כמו גם בעבודות ליבה.

אלוהים יברך את קליפורניה.

בריצת חדשות אכילה …

פגעתי בחכם וגמר ענבים. אני נצרך בענבים כאשר אבטיח לא עונה.

בכל אופן … ראיתי מטבחים רזים היו במכירה כמו גם אם קנית 4 אתה מקבל קופסת מקלות תוף בחינם. אולי אני לא אביא את זה. עם זאת, האם זה לא מצחיק לספק לאנשים שקונים מטבחים רזים – גלידה? עם זאת מי אני אעסוק גלידה בחינם?! עניין אותי!

יום מחנה יום 21

היום האחרון של מחנה הריצה !! במשך 21 הימים האחרונים עשינו שינויים מועטים כמו גם בדיקות כדי לרוץ מהר יותר, חזק יותר, ארוך יותר כמו גם טוב יותר!

למעלה מ- 1000 RER-ERS הצטרפו למחנה Run כמו גם כמה מאות היו בקבוצת הפייסבוק. ברצינות – אתה רוק !!! כל כך גאה בכל העבודה כמו גם בתמיכה זה בזה. אני אוהב את זה.

אני הולך לשים את לוח השנה של מחנה הריצה, יומן כמו גם את כל הקשיים כמו גם טיפים בספר אלקטרוני שתוכלו להשיג בצילום אחד בקרוב. הישאר מעודכן בשביל זה!

אתגר מחנה הסופי:

1. הפעל את יומן הריצה שלך לשבוע זה.

2. השווה אותו לשבועיים האחרונים.

צ’ק -אין כמו גם שאל את עצמך –

מה שיפרת את הריצה שלך?

על מה אתה עדיין רוצה לעבוד?

מה הייתה הריצה הטובה ביותר שלך מ 21 הימים האחרונים ?? למה זה היה מדהים?

מה הייתה הריצה הגרועה ביותר שלך? למה זה היה רע? מה אתה יכול לעשות בפעם הבאה כדי למנוע מצב דומה?

מה הסיבולת הגדולה ביותר שלך בריצה?

3. ספק לעצמך חמש / חיבוק / אגודלים גבוה של Selfie להירשם למחנה ריצה, כמו גם לעבוד להיות רץ טוב בהרבה. זה לא פשוט לרוץ. זה לא פשוט להוסיף קושי ללוח הזמנים שלך. אתה משתפר בהרבה כל יום.

שתף את הריצה הטובה ביותר שלך או Runfie (Run Selfie) או משהו מהנה עם #RuneAtrepeat באינסטגרם ו/או בטוויטר כדי לשתף את המדהים !!

שאלה: מה הייתה הריצה הטובה ביותר מ -21 הימים האחרונים? למה זה היה מדהים ??

שלח לי את חוברת העבודה

51 -Save

שיתוף הוא אכפתיות!

51
פִּין

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *