עבור מספר רב של 9 עד 5, השעה המרוצה היא הדרך המנהלת לקיים אינטראקציה עם משקעים מחוץ לעבודה-והיא הייתה כבר שנים. על פי סקר קריירה של Builder משנת 2008, 1 מכל 5 אנשים השתתפו בהם, ו 82% מהאנשים שהופיעו היו שם כדי להתחבר עם עמיתים לעבודה. אבל מה אם אתה מנסה לדבוק בשגרה בריאה שאינה כרוכה בהפחתת בירות ומזון בר הכי טוב אחרי העבודה?

להתרועע עם עמיתים לעבודה שלך ובחירות בריאות לא צריך להיות בלתי אפשרי. להלן כמה דרכים נטולות אלכוהול לבלות עם הקולגות שלך שעדיין שומרים על “מאושר” בשעה מרוצה.

5 דרכים להתחבר לעמיתים לעבודה מחוץ למשרד

תביא את הקבוצה שלך מזיעה. רשת אימון צוותית היא הדרך האידיאלית לקשר עם עמיתים ולהתגנב בתרגיל מסוים בו זמנית. שימו את כישורי עבודות הזיעה שלכם לשימוש טוב תוך שריפת קלוריות בשיעור אופניים מקורה, הפעלת Bootcamp או אפילו ריצה קבוצתית.

מצא את האמנים הפנימיים שלך. אל תפיל שיעור אמנות עד שתנסה את זה! לא רק ש- Curry Class הוא דרך יצירתית לקשר עם עמיתים לעבודה, אלא שזו יכולה להיות גם דרך יעילה לנהל לחץ. על פי מחקר שנערך לאחרונה, 45 דקות של פעילות יצירתית יכולות להפחית במידה ניכרת את המתח בגוף, ללא קשר לחוויה או לכישרון האמנותי שלך. (קבלת אומנות יכולה להיות נהדרת גם להפיץ סולו מתח: זו הסיבה שמבוגרים רבים כל כך בספרי צביעה.)

חקור את העיירה יחד. רוצה להגדיל את כישורי שיתוף הפעולה ואת כישורי פתרון הבעיות בקבוצה? צא על ציד רחפנים! פעילות משעשעת זו מאפשרת לעמיתים להתמודד מחוץ לחדר הישיבות, ויכולה גם לעזור לך להגיע למטרת הצעד היומית שלך. ארגן אחד עם שירות מקומי שמוביל ציד באזור שלך, או עקוב אחר אפליקציה או אתר, כמו Big City Hunt.

תן לכולם מרית. הירשם לשיעור בישול עם חברי העבודה שלך, ואם תרצה, עשה מזה תחרות מהנה. שתי צוותים יכולים לדוכס את זה למנה הטובה ביותר, והמנהלים יכולים להיות השופטים. כל שעליך לעשות ג’רזי מונקו הוא לחפש שיעורי בישול מקומיים באזורך המתמחים באירועים ארגוניים, והתכונן לכיף טעים!

פשוט צאו לטיול: שום דבר לא מכה לקבל אוויר צח. קח נשימה ממסך המחשב שלך והדביק את בני גילך על ידי טיול אחרי העבודה, או אפילו בהפסקת הצהריים ג’רזי קלוב אמריקה שלך. שמור על אור השיחה-מעודדים נושאים הקשורים לעבודה. ואם השמש שוקעת כשאתה פוגע במדרכה, הקפד לעקוב אחר הטיפים הבטוחים האלה.

מחפש להעלות את זה? למד כיצד בריאות קבוצת Fitbit יכולה לעזור לחברה שלך לפתח תוכנית בריאות מוצלחת, להגדיל את בריאות העובדים ואושר ולשפר את השורה התחתונה.

מידע זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו מיועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני שינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר חדשה.

אמה לייטון

אמה לייטון מפיצה את הבשורה על חיים בריאים לבריאות קבוצת Fitbit. חובב כל הדברים הקשורים לבריאות ובריאות, אמה יש תשוקה לבריאות במקום העבודה וכיצד היא משפיעה לטובה על ג’רזי מועדון ספורט אינטרנסיונל חייהם של העמים. אתה יכול למצוא אותה נוסעת בכל רחבי רגל, להריץ את גבעות סן פרנסיסקו, לצלות את נבטי בריסל בתנור שלה ולשלב שייקים בוויטמיקס שלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *