להילחם בלחץ דם גבוה עם תרגילי יוגה
מאת סרקה-ג’ונה מילר

(NaturalNews) כשאתה מאמין על גמישות יוגה, הרפיה ואולי מדיטציה עולים בראש. היישום של יוגה כמערכת ריפוי לעתים רחוקות נכנס למוח המערבי. למרות ההסתמכות הנרחבת של ימינו על הרפואה המערבית (תרופות), יוגה משמשת במשך אלפי שנים לדאגות כמו לחץ דם גבוה (HBP), מצב שיחות טלפון של אוניברסיטת מרילנד (UMMC) “הרוצח השקט”.

אחד מכל שלושה אמריקאים יש לחץ דם גבוה, על פי ריאת הלב הלאומית כמו גם מכון הדם. לחץ דם גבוה (יתר לחץ דם) הוא לרוב מבשר למחלות לב, הרוצח העיקרי של האמריקאים. תנוחות יוגה מסוימות מובנות כתרגילים שימושיים ללחץ דם גבוה.

להוריד את המספרים

מישהו בארצות הברית נפטר בסביבות 33 שניות ממחלות לב, על פי UMMC. איגוד הלב האמריקני (AHA) מציע פעילות גופנית, מתן חרדה כמו גם מתן משקל להפסקת לחץ דם גבוה, ובכך להוריד את הסכנה של מחלות לב. יוגה יכולה לסייע בכל שלוש ההמלצות.

יוגה מובנת כי היא מורידה את לחץ הדם, ובמיוחד הציון הדיאסטולי, על פי איגוד היוגה האמריקני (AYA). לחץ הדם נמדד כשני מספרים, ציון סיסטולי שנכתב מעל ציון דיאסטולי. המספר הסיסטולי הוא מדידה של לחץ הדם בזמן שהלב שואב דם. דיאסטולי מתייחס ללחץ דם בין פעימות. ה- AYA קובע כי המספר הדיאסטולי הוא החשוב ביותר. בנוסף, אנשים עם לחץ דם דיאסטולי גבוה מבססים לעתים קרובות גם לחץ דם סיסטולי גבוה, על פי מרפאת מאיו.

יוגה מיטיבה עם לחץ דם גבוה עם קידום הרפיה של הנפש כמו גם גוף. תרגול יוגה מסייע מפחית את ההשפעות השליליות של לחץ, כולל מתח, נשימה רדודה כמו גם קצב לב מוגבר. זה גם משפר את הסיבולת הפיזית כמו גם את הגמישות, ובנוסף עשוי לעזור לירידה במשקל, על פי מגזין המניעה.

תרגילי לחץ דם גבוהים מועילים

תנוחות יוגה מסוימות הן טיפוליות בלחץ דם גבוה, על פי יוגה Journal. תנוחות ידועות מאוד כמו התמודדות כלפי מטה עם ג’רזי גמבה אוסקה כלב חיות מחמד כמו גם בהווה פשוטות מועילות, אולם כך גם תרגילים מובנים נמוכים יותר כמו הבוהן הענקית שנמצאת כמו גם יושבים לפני Bend:

תנוחת הבוהן הגדולה

לעמוד עם רגליים יחד. שאפו עם האף. נשפו עם האף כמו גם להתכופף קדימה במותניים, תוך שמירה על הגב ישר. תפסו את בהונות אצבעות הרגליים ג’רזי ברצלונה הענקיות כמו גם למשוך בזהירות.

יושב קדימה

שב עם רגליים ישירות כמו גם לחוץ יחד. נשפו עם האף כמו גם להתכופף קדימה במותניים. שמור את הגב ישירות כמו גם להגיע לאצבעות הרגליים.

בנוסף, Medindia.net, אתר אינטרנט המנוהל על ידי רשת הבריאות והבריאות של מדינדיה, מציע כי גמל קיים כמו גם לוכד את הברך כתרגילי לחץ דם גבוהים:

תנוחת גמלים

ברך על הרצפה. נשפו כמו גם קשת את הגב, מושיטים לאחור לקרסוליים. הטה את הראש כמו גם התבונן בתקרה. המותניים נשארות על פי הברכיים.

סחיטת הברך

שקר להתמודד עם הרצפה עם הרגליים ישרות. נשפו, כופפו ברך אחת כמו גם לחבק אותה לחזה. שמור על הרגל השנייה ישר. החלף רגליים.

תרגילי יוגה שעלולים להיות מסוכנים

אנשים עם דרישת לחץ דם גבוה להיות זהירים עם תנוחות היפוך, על פי יוגה Journal. תנוחות הפוכות הן המקום בו הראש נמצא מתחת ללב. הגדרה זו מגדילה את הלחץ בתוך כלי הדם של הצוואר כמו גם את הראש. עם זאת, התחלת היפוכות מתונות כמו גם הגברת לאט לאט את מידת ההיפוך שעות נוספות עשויה לשפר את כלי הדם, כמו גם עשויים להיות שימושיים בטווח הרחוק.

המלצות נוספות

כדי לעצור לחץ דם גבוה, ה- AHA ממליץ להגביל את צריכת האלכוהול כמו גם להימנע מעישון. מומלץ גם לאכול תוכנית תזונה בריאה העשירה בפירות, ירקות כמו גם דגנים מלאים, דלים במלח.

על הסופר:
סרקה-ג’ונה מילר הוא סופר בריאות ג’רזי איינטרכט פרנקפורט ובריאות כמו גם סופר. היא קיבלה רישיון כמאמנת כושר פיזי אישי עם האקדמיה הלאומית לרפואת ספורט כמו גם באירובי כמו גם איגוד הכושר הגופני של אמריקה. כמו כן היא עבדה כמטפלת בעיסוי, מאמנת אימונים קבוצתיים כמו גם מדריכת אומנויות לחימה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *