17 באוקטובר 2013 – דווח כי ה- CSA בטקסס סירב להתערב בציין ג’רזי קאשימה אנטלרס “ועדת טקסס השיבה כי הם לא מסדירים את היגיינת הפנים.”

_____________________________________________________________________

MMA Junkie מדווח כי דניאל קורמייר של ה- UFC השמיע את החששות הבאים מהופעתו של רוי נלסון:

“העניין עם הזקן הוא שזה לא נראה מטופח היטב, אז אני הולך לבקש שיש בו להקת גומי ושהוא יירד ישר”, אמר קורמייר במפגש שאלות ותשובות של מועדון הקרב של יום שישי ב- UFC ב מילווקי. “כמו כן, אני הולך לבקש שהם יכניסו את שיערו לשני צמות לצד. חלק אותו באמצע, צהד אותו בצדדים. אני לא רוצה את הכל בפנים שלי. ”

קורמייר אישר באמצעות טוויטר כי זו לא יותר מאשר בדיחה עם הציוץ הבא (עדכון 17 בספטמבר – היום מדווח כי קורמייר למעשה הולך לעקוב אחר התלונה)

אבל אם באמת היה לו בשר בקר עם הטיפוח של נלסון, האם היה לו רגל לעמוד עליו עם תלונה כזו? יתכן, וכדי לענות על השאלה שעלינו להסתכל על תחום השיפוט אשר ישלוט בהתמודדות הקרובה שלהם, במקרה זה טקסס.

למרבה המזל עבור נלסון, לחוקים הניהוליים הלוחמים בספורט טקסס אין מה לומר בנושא ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל מלבד כלל 61.111 (ו) שקורא כך:

“כל מתמודד חייב להיות נקי ולהציג מראה מסודר. ניתן להשתמש בשימוש בשומן או בכל חומר זר אחר, לרבות, ללא הגבלה, קרמים, קרמים או תרסיסים, על פניו, שיער או גוף של מתמודד. השופט או נציג המנכ”ל יגרום להסרת כל חומר זר. ג’רזי פ.ס.וו. איינדהובן

לכן, אם הזקן והשיער של נלסון אינם “נקיים” ואינם “מציגים מראה מסודר”, נראה כי העמלה יכולה להכביד בעניין. החוקים, למרבה הצער, אינם נותנים שום הנחיות למה שנקי ומסודר ומה העמלה יכולה לעשות כדי לתקן לוחם לא מסודר. האם יש להם את הכוח להעניק את משאלת הגומי של קורמייר? זה לא בטוח.

אם הוועדה זקוקה לעזרה כלשהי בפירוש סעיף זה הם יכולים לעשות את מה שבתי המשפט עושים בעת כניסה, עיין בתחומי שיפוט אחרים. שתי הבחירות הברורות ביותר הן נבדה וניו ג’רזי בהתחשב בהשפעה שיש לתחומי השיפוט הללו בוויסות MMA. שתי תחומי השיפוט הללו נותנים הנחיות נוספות בנושא זה. כלל 467.598 של נבדה חורג מהדרישה ‘נקייה ומסודרת’ ומוסיף את הדברים הבאים:

“נציג הוועדה יקבע אם שיער ראש או פנים מהווה סכנה כלשהי לבטיחותו של הלוחם הלא חמוש או יריבו או שלה או יפריע לפיקוח ולהתנהלות התחרות או התערוכה. אם שיער הראש או הפנים של לוחם לא חמוש מציג סכנה שכזו או יפריעו לפיקוח ולהתנהלות התחרות או התערוכה, הלוחם הלא -חמוש עשוי שלא להתחרות בתחרות או בתערוכה אלא אם כן מתוקנים הנסיבות שיצרו את הסיכון או הפרעה פוטנציאלית לשביעות רצונו של נציג הוועדה. ”

הכלל של ניו ג’רזי הולך עוד יותר ואוסר על הסף זקן עם כלל 13: 46-24A.10 קריאה כדלקמן:

(א) כל המתמודדים יתגלחו בצורה נקייה מיד לפני התחרות, פרט לכך שמתמודד עשוי ללבוש שפם קצוץ מקרוב.

(ב) שיער יחתום או קשור לאחור באופן לא להפריע לחזון של מתמודד או לכסות כל חלק מהפנים של המתמודד.

(ג) אביזרי תכשיטים או פירסינג אסורים במהלך התחרות.

טקסס לא יכולה להרחיק עד לניו ג’רזי ולחייב את גילוח הזקן בהתחשב בכך שלכללים שלהם אין דרישה כזו, עם זאת, ככל הנראה, הם יכולים להיות מושפעים מהסעדים המוצעים ולדרוש שיער ‘לא מסודר’ כדי להיות קשור בחזרה בצורה מתאימה. נראה שקורמייר יכול לעשות קצת יותר כיף עם נושא השיער הזה, אבל לקחת את התלונה לרמה אחרת, הוא צריך לחכות עד אם/כשנלסון יילחם בניו ג’רזי.

פרסומת

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

הנפילה החוקית הרחבה והרחבה לאחר UFC 214 של ג’ון ג’ונס כושלת Testaugust 23, 2017 עם 17 הערות
התמוטטות חוקית של האופציות של ה- UFC המתייחסות לשופט של רועי נלסון ב -26
קורמייר שוקל את הנאנניגנים שביצעו שיפוץ נהלים בניו יורקוטר 26, 2017 ב”חוק הספורט הקרבי של ניו יורק “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *