אומנויות לחימה מעורבות יש בעיה עם חיתוך משקל קיצוני מהיר. הטכניקה הובילה למוות, פציעה ארוכת טווח כמו גם רשימה הולכת וגוברת של השלכות בריאות ובריאות על לוחמים הנוהגים לשיטות קיצוניות בסופו של דבר להתמודד מול מתנגדים שבסופו של דבר דומים במידה מסוימת.

פנסילבניה היא סמכות השיפוט הנוכחית לנסות להתייחס לנושא “מפחיד” זה עם הרפורמה הרגולטורית. כיום, גרג סירב, המנהל המנהל של הפיצוי האתלטי של פנסילבניה שחרר את העמידה בפרטים על תוכניותיהם לקבוע שיעורי משקל מינימליים ללא סיכון ללוחמים ג’רזי נבחרת מרוקו בכדורגל על בסיס הרכב הגוף:

כפי שהרבה מכם מבינים, כבר מזמן הייתי תומך בשקולות בדיוק באותו יום-מבחינתי ג’רזי מועדון ספורט אינטרנסיונל זה באמת מאלץ מתחרה להתמודד במשקל טבעי הרבה יותר. אני כן מכיר בכך שיש איזשהו זכות שיש לי יום לפני השקילה, אולם מבלי שיש לו סוג כלשהו של בדיקה/איזון ל”השקעה מחדש של המשקל “, הפוטנציאל להתעללות במערכת זו מדאיג.

ההפרות החזקות במשקל תועדו לחלוטין כמו גם ההשלכות הקשורות לבריאות הן מפחידות. אני רואה הרבה מהלוחמים הצעירים והחובבים האלה הולכים להתאמן/להתאמן לתפקוד היחיד של ירידה במשקל – כאשר הם חייבים להיות בשיטה כדי לשפר את כישוריהם.

מכיוון שכך הפיצוי של הרשות הפלסטינית יתחיל כעת בתוכנית “ניסיון” שתזדקק לכל לוחמי ה- MMA החובבים שייבדקו אם יש שומן בגוף. תוכנית זו תוצג בדוגמת ה- NCAA, כמו גם תוכניות היאבקות מוסדות גבוהות המפרטות אף מתאבק (לוחם) לא יכול לעבור למשקל שנמצא מתחת ל -5% משומן הגוף הכולל שלהם. המכללה האמריקאית לרפואת ספורט כמו גם האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים קבעה 5% כשומן הגוף המינימלי של אחוזים כדי לוודא בריאות ובריאות רבה (הנקבות יהיו ב -10%). מעבר מתחת למינימום של 5% שומן בגוף עלול לגרום לתוצאות בריאותיות ובריאות חמורות כמו גם לביצועים לקויים. זו עובדה. מדיניות זו של 5% עבדה בהצלחה במשך (16) השנים האחרונות בשני ה- NCAA והן בהרבה תוכניות היאבקות מוסדות גבוהות

כל לוחמי ה- MMA החובבים, Kickboxers, כמו גם לוחמי Muay Thai, ייבדקו/נשקלו כמו גם משקל מינימלי יהיה מבוסס היטב עבור כל מתחרה (שוב תמיד ישמור על כלל 5% שומן בגוף).

לאחר שהמשקל המינימלי הזה מבוסס היטב, הפיצוי של הרשות הפלסטינית יניח משקל זה במסד הנתונים של ABC MMA (משקל זה יסומן בבירור בתיבה לצד שם הלוחמים). מתחרה זה לא יוכל להתמודד (ברשות הפלסטינית) בכל סוג של משקל נמוך ממשקל שומן בגוף זה.

למרות שפיצוי הרשות הבין שכל פיצוי הוא בעצמם בכדי להבין אם לאפשר למתחרה להתמודד במשקל נמוך יותר ממשקל המינימום המבוסס שלו – הייתי מזהיר את כל העמלות להשתמש בשיפוט גדול בעניין זה במיוחד כאשר זה אמת מבוססת שהולכת נמוכה מ- 5% שומן בגוף אינה בריאה.

אם כל פיצוי מאלץ את הלוחמים ג’רזי ספורטינג בראגה החובבים הללו לעמוד בשלטון שומן בגוף של 5%, אני מרגיש שזה היה עושה שיטה ארוכה להיפטר מהסכנות של התייבשות.

פרסומת

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

פיצוי אתלטי באוהיו מעביר משקל מטען קיצוץ רפורמה ב -16, 2016 ב”חוק הספורט הקרב באוהיו ”
פיצוי אתלטי של קנזס מביא לרפורמה במשקל 20, 2016 ב”רפורמה במשקל “משקל”
מחלקת המחלקה להנחיות אתלטיות מוהגאן מיישמת את הרפורמה בגזרת משקל 4, 2016 ב”רפורמה במשקל “משקל”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *